109 days ago

#Dominance #Altcoiny #Bitcoin
BTC. Dominance
Za poslední období jsem otevíral převážně hlavně short pozice, protože dominance Bitcoinu vzrůstala a altcoiny to tahá o to více dolů.
Říkal jsem, že obchodovat longy/shorty je důležité podle toho, co dělá dominance Bitcoinu.
Když naopak klesá, tak Altcoiny dostávají prostor pro růst a Bitcoin je nemá tendenci stahovat masivně dolů.
Když se podívám na Weekly graf, tak jsme téměř na konci velké rezistenční zóny.
Weekly RSI - 70 (ATH 78)
Daily RSI - 76 (ATH 86)
Hodnoty tedy říkají, že zde máme ještě trošku určitého místa pro růst, ale brzy by mělo přijít srovnání hodnot a pokles dominance.
Velký problém pro Altcoiny nastane tehdy, až se nám podaří tuto rezistenční zónu prorazit a potvrdit v support.

#Dominance #Altcoiny #Bitcoin BTC. DominanceZa poslední období jsem otevíral převážně hlavně short pozice, protože dominance Bitcoinu vzrůstala a altcoiny to tahá o to více dolů. Říkal jsem, že obchodovat longy/shorty je důležité podle toho, co dělá dominance Bitcoinu. Když naopak klesá, tak Altcoiny dostávají prostor pro růst a Bitcoin je nemá tendenci stahovat masivně dolů.Když se podívám na Weekly graf, tak jsme téměř na konci velké rezistenční zóny. Weekly RSI - 70 (ATH 78)Daily RSI - 76 (ATH 86)Hodnoty tedy říkají, že zde máme ještě trošku určitého místa pro růst, ale brzy by mělo přijít srovnání hodnot a pokles dominance.Velký problém pro Altcoiny nastane tehdy, až se nám podaří tuto rezistenční zónu prorazit a potvrdit v support.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help