106 days ago

#Bitcoin
Můj aktuální pohled na trh:
Bitcoin zaznamenává na 4h grafu bullish divergence, ale zároveň se snaží potvrdit support level $22k v rezistenci.
Jestliže potvrzení bude úspěšné, tak je velmi možný pád na úroveň ATH bývalého Bull Runu okolo $20k - dříve byla na úrovni $19,1k silná rezistence, kterou jsme prorazili, ale nepotvrdili v support.
Je to pro nás potenciální support, kde se očekává minimálně určitý odraz.
Pokud by nastal pád do této úrovně a graf by stále zaznamenával bullish divergenci, tak se zde bude očekávat silnější výkup.
Kdy se ještě může očekávat pumpa v řadě pár procent UP?
Po průrazu rezistenční stěny a potvrzení v support (alespoň na menším time-frame grafu)

#BitcoinMůj aktuální pohled na trh:Bitcoin zaznamenává na 4h grafu bullish divergence, ale zároveň se snaží potvrdit support level $22k v rezistenci.Jestliže potvrzení bude úspěšné, tak je velmi možný pád na úroveň ATH bývalého Bull Runu okolo $20k - dříve byla na úrovni $19,1k silná rezistence, kterou jsme prorazili, ale nepotvrdili v support. Je to pro nás potenciální support, kde se očekává minimálně určitý odraz. Pokud by nastal pád do této úrovně a graf by stále zaznamenával bullish divergenci, tak se zde bude očekávat silnější výkup. Kdy se ještě může očekávat pumpa v řadě pár procent UP?Po průrazu rezistenční stěny a potvrzení v support (alespoň na menším time-frame grafu)
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help