100 days ago

#BTCDominance
Pro Longy je v Bear Marketu důležitá jedna věc - dominance.
Pokud dominance ustupuje a BTC jede do strany, tak altcoiny mají prostor k růstu.
Aktuálně je v cryptu u altcoinů malý Market Cap, takže pohyby jsou o dost větší.
V předchozí analýze vypadá pohyb od jedné rezistence ke druhé jako nevinný pohyb.. Ve skutečnosti je to 25% čistého trhu.
Pokud tedy dominance ustupuje, altcoiny mají prostor pro růst a shorty jsou v tu dobu nebezpečnější - aktivují se zásadně až tehdy, když Bitcoin dojde do své rezistence. Případně tehdy, když dominance roste a altcoiny prorážejí své support úrovně.
Pro longy je důležité, aby dominance spadla pod zelený support level.
Pro shorty je důležité, aby dominance měla odraz ze zeleného support levelu a pokarčovala UP.

#BTCDominancePro Longy je v Bear Marketu důležitá jedna věc - dominance.Pokud dominance ustupuje a BTC jede do strany, tak altcoiny mají prostor k růstu.Aktuálně je v cryptu u altcoinů malý Market Cap, takže pohyby jsou o dost větší. V předchozí analýze vypadá pohyb od jedné rezistence ke druhé jako nevinný pohyb.. Ve skutečnosti je to 25% čistého trhu.Pokud tedy dominance ustupuje, altcoiny mají prostor pro růst a shorty jsou v tu dobu nebezpečnější - aktivují se zásadně až tehdy, když Bitcoin dojde do své rezistence. Případně tehdy, když dominance roste a altcoiny prorážejí své support úrovně.Pro longy je důležité, aby dominance spadla pod zelený support level.Pro shorty je důležité, aby dominance měla odraz ze zeleného support levelu a pokarčovala UP.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help