97 days ago

#EGLD
Ukážeme si nyní po sléze 2 důležité věci, ať chápete mou určitou techniku.
Poslední analýzy a signály na altcoiny byly převážně shorty, které nám přinesly super profity.
Pár dní zpátky jsem vám sdílel současně analýzu na short, ale poté i na chystaný long EGLD.
Říkal jsem, že když je Bitcoin nerozhodný, tak si připravím scénář na 2 coiny pro long i short.
První analýza nam aktivovala short pozici a přinesla profit.
EGLD tedy dostalo odmítnutí od své rezistenční stěny a pokračovalo na nižší úrovně - zatím tím pádem nebyl důvod ke vstupu do tradu.
Říkal jsem, že postup je takový, že se aktivuje první analýza (v tomto případě short) a poté při odrazu UP ze dna se aktivuje druhá - v tomto případě EGLD, které má po průrazu rezistenční stěny +11% čistého trhu.
Opět jsme u toho, co si říká pořád.
Stačí si počkat na průraz a potvrzení.

#EGLDUkážeme si nyní po sléze 2 důležité věci, ať chápete mou určitou techniku.Poslední analýzy a signály na altcoiny byly převážně shorty, které nám přinesly super profity.Pár dní zpátky jsem vám sdílel současně analýzu na short, ale poté i na chystaný long EGLD.Říkal jsem, že když je Bitcoin nerozhodný, tak si připravím scénář na 2 coiny pro long i short. První analýza nam aktivovala short pozici a přinesla profit. EGLD tedy dostalo odmítnutí od své rezistenční stěny a pokračovalo na nižší úrovně - zatím tím pádem nebyl důvod ke vstupu do tradu.Říkal jsem, že postup je takový, že se aktivuje první analýza (v tomto případě short) a poté při odrazu UP ze dna se aktivuje druhá - v tomto případě EGLD, které má po průrazu rezistenční stěny +11% čistého trhu.  Opět jsme u toho, co si říká pořád. Stačí si počkat na průraz a potvrzení.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help