96 days ago

#Bitcoin
Dnes jsem přes den neměl moc prostoru být u PC, takže si update trhu dáváme až teď...
RSI - zatím v pořádku, žádná bearish divergence.
Formace - včera jsme prorazili support stěnu 1h grafu a to nás dostalo do zeleného support levelu (který se znovu potvrdil), odkud nastal odraz a tvorba nové formace.
Nyní se díváme na graf ze 3h pohledu, kdy tvoříme Rising Wedge pattern.
Další pokles bude očekáván až tehdy, když prorazíme support stěnu formace a potvrdíme si ji v rezistenci.
Co vždy sleduji u těchto formací?
Bitcoin nám hýbe trhem, to víme.
Pokud tyto formace vedou do rezistenční zóny, kde mají svůj konec (tento případ), tak je dobré sledovat, jestli se nám neudělá Bearish Divergence a podobně.
Kdyby se to stalo u tohoto případu, k tomu by se vybočilo z formace pod support stěnu, tak se bude očekávat rychlejší pokles dolů.
Pro Bearish Divergence má nábeh spíše 1h graf, než vyšší time frames.

#BitcoinDnes jsem přes den neměl moc prostoru být u PC, takže si update trhu dáváme až teď...RSI - zatím v pořádku, žádná bearish divergence.Formace - včera jsme prorazili support stěnu 1h grafu a to nás dostalo do zeleného support levelu (který se znovu potvrdil), odkud nastal odraz a tvorba nové formace. Nyní se díváme na graf ze 3h pohledu, kdy tvoříme Rising Wedge pattern. Další pokles bude očekáván až tehdy, když prorazíme support stěnu formace a potvrdíme si ji v rezistenci. Co vždy sleduji u těchto formací?Bitcoin nám hýbe trhem, to víme. Pokud tyto formace vedou do rezistenční zóny, kde mají svůj konec (tento případ), tak je dobré sledovat, jestli se nám neudělá Bearish Divergence a podobně.Kdyby se to stalo u tohoto případu, k tomu by se vybočilo z formace pod support stěnu, tak se bude očekávat rychlejší pokles dolů. Pro Bearish Divergence má nábeh spíše 1h graf, než vyšší time frames.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help