93 days ago

#Bitcoin #Altcoiny #Dominance
Než se podíváme na dnešní analýzy, tak nejdříve update k BTC Dominanci a Market Capu altcoinů.
Altcoiny jsou na 4h grafu ve stoupajícím trojúhelníku - pro jejich breakout je důležité dostat se přes červenou rezistenční zónu a potvrdit si ji v support.
Pokud chceme vidět i pořádné pumpy, tak by Dominance Bitcoinu musela pokračovat ve svém ústupu. Co je ovšem na obezřetnost, tak stoupající RSI Dominance, zatímco graf vyklesává.
Pokud by nastal opačný scénář s odmítnutním z rezistence, zvyšování + Dominance, tak poté budou altcoiny začítvat určitou korekci svých aktuálních bullish formací.

#Bitcoin #Altcoiny #DominanceNež se podíváme na dnešní analýzy, tak nejdříve update k BTC Dominanci a Market Capu altcoinů.Altcoiny jsou na 4h grafu ve stoupajícím trojúhelníku - pro jejich breakout je důležité dostat se přes červenou rezistenční zónu a potvrdit si ji v support.Pokud chceme vidět i pořádné pumpy, tak by Dominance Bitcoinu musela pokračovat ve svém ústupu. Co je ovšem na obezřetnost, tak stoupající RSI Dominance, zatímco graf vyklesává. Pokud by nastal opačný scénář s odmítnutním z rezistence, zvyšování + Dominance, tak poté budou altcoiny začítvat určitou korekci svých aktuálních bullish formací.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help