94 days ago

#Bitcoin
Začíná nám nový týden, takže je čas podívat se na týdenní uzávěr.
Bývalé ATH $20k
Zde máme na týdenním grafu potvrzenou podporu.
MA 200
Minule jsme si zmiňovali, že nás čekají velmi důležité uzávěry okolo červené MA 200, protože jsme se nikdy v minulosti nedostali s uzávěrem pod tuto hodnotu - nyní to bylo historicky poprvé, co jsme zde uzavřeli.
Zatím to jsou zelené svíčky.
Nyní bude probíhat velmi důležitá fáze... Pro bullish scénář je důležité dostat se nad červenou MA 200 a potvrdit si ji zpátky v podporu, protože při opakovaném odmítnutí dolů a potvrzení v rezistenci by se očekával ještě větší pád na nižší hodnoty trhu - zároveň by bylo i bývalé ATH potvrzené v rezistenci.

#Bitcoin Začíná nám nový týden, takže je čas podívat se na týdenní uzávěr.Bývalé ATH $20kZde máme na týdenním grafu potvrzenou podporu. MA 200Minule jsme si zmiňovali, že nás čekají velmi důležité uzávěry okolo červené MA 200, protože jsme se nikdy v minulosti nedostali s uzávěrem pod tuto hodnotu - nyní to bylo historicky poprvé, co jsme zde uzavřeli. Zatím to jsou zelené svíčky. Nyní bude probíhat velmi důležitá fáze... Pro bullish scénář je důležité dostat se nad červenou MA 200 a potvrdit si ji zpátky v podporu, protože při opakovaném odmítnutí dolů a potvrzení v rezistenci by se očekával ještě větší pád na nižší hodnoty trhu - zároveň by bylo i bývalé ATH potvrzené v rezistenci.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help