89 days ago

#Bitcoin
V minulých analýzách jsme si říkali, že po průrazu a potvrzení support stěny v rezistenci můžeme očekávat pád až do zeleného support levelu, kde se nyní nacházíme ($20,2k - $19,7k).
Jakmile tento support level prorazíme a potvrdíme v rezistenci, tak máme další větší support až v úrovni: $17,7k.
Pokud by tedy přišel průraz aktuálního supportu, tak bych to viděl na návštěvu $19k.
Kdyby se tato hodnota nepodržela, tak poté $17,7k.
Na grafu jsem vyznačil nejnovější formaci "Bearish Channel" o pár svíčkách.
Zatím dodržujeme tento trend a první menší pumpu budeme moct očekávat až tehdy, co se nám podaří prorazit tato nová rezistenční stěna - pozor, největší platnost to má pouze tehdy, když dodržujeme formaci Bearish Channelu a jsme v ní.

#Bitcoin V minulých analýzách jsme si říkali, že po průrazu a potvrzení support stěny v rezistenci můžeme očekávat pád až do zeleného support levelu, kde se nyní nacházíme ($20,2k - $19,7k).Jakmile tento support level prorazíme a potvrdíme v rezistenci, tak máme další větší support až v úrovni: $17,7k. Pokud by tedy přišel průraz aktuálního supportu, tak bych to viděl na návštěvu $19k. Kdyby se tato hodnota nepodržela, tak poté $17,7k.Na grafu jsem vyznačil nejnovější formaci "Bearish Channel" o pár svíčkách. Zatím dodržujeme tento trend a první menší pumpu budeme moct očekávat až tehdy, co se nám podaří prorazit tato nová rezistenční stěna - pozor, největší platnost to má pouze tehdy, když dodržujeme formaci Bearish Channelu a jsme v ní.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help