68 days ago

#Bitcoin
Bitcoin stále nedokázal prorazit červenou rezistenční zónu a nyní zde máme další odmítnutí - aby market caps dokázaly potvrdit své rezistence v support, tak bude potřeba vidět průraz červené BTC rezistence.
Do té doby hrozí u celkového market capu fakeout.
U altcoinového market capu je malá výjimka - říkali jsme si, že pokud bude klesat BTC Dominance, tak market cap altcoinů prorazí své rezistence a bude mít prostor pro růst.
Pokud bude BTC Dominance vyklesávat, tak budeme mít velký potenciál na pokračování růstu.
Opět ovšem hlídám bullish channel a jeho průraz- to je chvilkově bearish a záleží na červené rezistenční zóně.
Pokud by se naopak prorazila dolů a potvrdila znovu v rezistenci, tak se bude očekávat další pokles trhů.
Zatím čekám na potvrzovací fázi z denního grafu...

#BitcoinBitcoin stále nedokázal prorazit červenou rezistenční zónu a nyní zde máme další odmítnutí - aby market caps dokázaly potvrdit své rezistence v support, tak bude potřeba vidět průraz červené BTC rezistence. Do té doby hrozí u celkového market capu fakeout.U altcoinového market capu je malá výjimka - říkali jsme si, že pokud bude klesat BTC Dominance, tak market cap altcoinů prorazí své rezistence a bude mít prostor pro růst. Pokud bude BTC Dominance vyklesávat, tak budeme mít velký potenciál na pokračování růstu. Opět ovšem hlídám bullish channel a jeho průraz- to je chvilkově bearish a záleží na červené rezistenční zóně. Pokud by se naopak prorazila dolů a potvrdila znovu v rezistenci, tak se bude očekávat další pokles trhů.Zatím čekám na potvrzovací fázi z denního grafu...
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help