59 days ago

Sdílíme si tu pouze profity, ale pojďme se podívat na trošku složitější cestu k profitům.... Vždy to nemusí být tak růžové. Pro mnoho začátečníků to bude i poučné.
Chci ukázat (ne)úspěšný trade z mé VIP skupiny. Samozřejmě, že trh se někdy otočí proti nám a místo profitu vidíme záporné čísla. Naše skupina učí, že základem všeho je pevně daný Risk Management, pravidla obchodování a strategie trhu. Musíme myslet na to, že trh může jít proti nám a našim úkolem je případnou ztrátovou pozici otočit do profitu.
Risk Management a má strategie mi téměř vždy zařídí, aby se případná ztrátová pozice dokázala s chladnou hlavou otočit do plusových čísel a neohrozil se kapitál (při fungování s pákou).
Vstupní cena 1000SHIB nám přinesla menší profit a poté se trh otočil proti nám a šel do záporných čísel (jedná se o short pozici).
Dopředu jsem měl zanalyzované, kde očekávám další odmítnutí trhu, pokud se otočí proti nám a zde jsem nastavil další short pozici, která vychytala úplný strop trhu, ze kterého nastal pád a náš dočasně ztrátový trade se otočil do krásných plusových čísel!
Finální profit: 1105% s pákou 50x🎯
Co z toho plyne? V tradingu je potřeba mít pevně daný řád a respektovat ho. Člověk do tradu vstupuje s vidinou profitu. Musíte ovšem počítat několikrát více s tím, že se trh může otočit proti vám a na to být pevně připraveni se strategií a pravidly obchodování.

By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help