58 days ago

#Bitcoin
Bitcoin z Daily grafu
Snažíme se potvrdit červenou rezistenci v support - o tom rozhodnout následující uzávěry.
Nacházíme se pod rezistenční stěnou bullish channelu, který je stále velkou hrozbou pro bearish scénář.
Hodnoty jsou vysoko a je potřeba být u této rezistence na pozoru.
Pokud máme vidět $27k - $28k, tak musíme prorazit a potvrdit v support rezistenční stěnu formace, bez toho to nebude možné.
Já zatím čekám na samotné vyjádření grafu.
Jak jsem psal dříve... RSI je velmi vysoko a pro růst je to časovaná bomba.
Je to poměrně důležitý bod k tomu být na pozoru, jelikož brzy může přijít odmítnutí a pokud jsou RSI hodnoty ve vysokých číslech, tak je vždy v oblibě větší korekce.
Já očekávám pořádné odmítnutí buď z aktuálních hodnot nebo případně až poté z $27k - $28k.
Nyní sleduji reakci grafu, která nám to za chvíli sdělí.

#BitcoinBitcoin z Daily grafuSnažíme se potvrdit červenou rezistenci v support - o tom rozhodnout následující uzávěry.Nacházíme se pod rezistenční stěnou bullish channelu, který je stále velkou hrozbou pro bearish scénář. Hodnoty jsou vysoko a je potřeba být u této rezistence na pozoru. Pokud máme vidět $27k - $28k, tak musíme prorazit a potvrdit v support rezistenční stěnu formace, bez toho to nebude možné. Já zatím čekám na samotné vyjádření grafu. Jak jsem psal dříve... RSI je velmi vysoko a pro růst je to časovaná bomba. Je to poměrně důležitý bod k tomu být na pozoru, jelikož brzy může přijít odmítnutí a pokud jsou RSI hodnoty ve vysokých číslech, tak je vždy v oblibě větší korekce.Já očekávám pořádné odmítnutí buď z aktuálních hodnot nebo případně až poté z $27k - $28k. Nyní sleduji reakci grafu, která nám to za chvíli sdělí.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help