48 days ago

#Bitcoin
Ještě jednou se podíváme na Bitcoin.
Bitcoin po průrazu své formace došel do poslední červené rezistence aktuální fáze trhu.
V této oblasti máme i Fibonacci zónu 0.382, která slouží jako rezistence.
(Fibonacci zóny jsem natáhl z bývalého topu předešlé fáze trhu až k aktuálnímu low levelu této fáze trhu)
Co se musí stát, aby byl Bitcoin bullish?
Musíme prorazit a potvrdit v support červenou rezistenční zónu s Fibonacci úrovní 0.382.
Co by se odehrálo poté?
Očekával bych bullish pohyb k další Fibonacci úrovni.
Nevyplněný CME GAP $27,3k - $28,7k
V dnešním YouTube videu se chci podívat na mnoho okolních věcí, ale hlavně na moji myšlenku vyplnění tohoto CME Gapu a co poté očekávat.
Nyní je zároveň dobré věnovat BTC větší obezřetnost, protože jsme v poslední červené rezistenční zóně, nad kterou již není žádná svíčková rezistence až po téměř $28k.
Jediné rezistence jsou Fibonacci úrovně a rezistenční stěnu bullish channelu.

#BitcoinJeště jednou se podíváme na Bitcoin. Bitcoin po průrazu své formace došel do poslední červené rezistence aktuální fáze trhu. V této oblasti máme i Fibonacci zónu 0.382, která slouží jako rezistence.(Fibonacci zóny jsem natáhl z bývalého topu předešlé fáze trhu až k aktuálnímu low levelu této fáze trhu)Co se musí stát, aby byl Bitcoin bullish?Musíme prorazit a potvrdit v support červenou rezistenční zónu s Fibonacci úrovní 0.382. Co by se odehrálo poté?Očekával bych bullish pohyb k další Fibonacci úrovni. Nevyplněný CME GAP $27,3k - $28,7k V dnešním YouTube videu se chci podívat na mnoho okolních věcí, ale hlavně na moji myšlenku vyplnění tohoto CME Gapu a co poté očekávat.Nyní je zároveň dobré věnovat BTC větší obezřetnost, protože jsme v poslední červené rezistenční zóně, nad kterou již není žádná svíčková rezistence až po téměř $28k. Jediné rezistence jsou Fibonacci úrovně a rezistenční stěnu bullish channelu.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help