41 days ago

#Bitcoin
Bitcoin proráží uzávěrovou support stěnu!
Další úroveň podpory je tečkovaná support stěna, která tvoří knotovou support stěnu trojúhelníku, kde podle trendu nastává odraz.
"Problém" s větším poklesem by mohl přijít po porušení trendu knotového support levelu - poté bych očekával pokles do zeleného support levelu.
V YouTube videu jsme se bavili o vytváření vyšších low levelů - poslední máme na úrovni $22,350 - $22,600. Pokud se máme bavit o možné korekci, tak by bylo potřeba prorazit tento trend vyšších low levelů a zelenou support stěnu, která je podporou aktuální fáze trhu.

#BitcoinBitcoin proráží uzávěrovou support stěnu!Další úroveň podpory je tečkovaná support stěna, která tvoří knotovou support stěnu trojúhelníku, kde podle trendu nastává odraz. "Problém" s větším poklesem by mohl přijít po porušení trendu knotového support levelu - poté bych očekával pokles do zeleného support levelu. V YouTube videu jsme se bavili o vytváření vyšších low levelů - poslední máme na úrovni $22,350 - $22,600. Pokud se máme bavit o možné korekci, tak by bylo potřeba prorazit tento trend vyšších low levelů a zelenou support stěnu, která je podporou aktuální fáze trhu.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help