38 days ago

#Bitcoin
V minulém videu jsem mluvil o tom, že trhy jsou velmi hodně "našponované" a pokles nemusí být vůbec pěkný.
Z výukového hlediska chci připomenout, že Bitcoin dokázal spadnout bez pomoci SPX.
Dnes chci stihnout uploadnout YouTube analýzu, kde si řekneme co od Bitcoinu důležitého očekávat a zopakujeme si detailně vysvětlení, jak se pozná, že se chystá tento pád, o kterém jsme se několikrát bavili - je důležité a dobré znát tyto věci.
Hlavní body rychlého pádu trhu
- V červené rezistenci byly z denního grafu neustále bearish stažené knoty a byli jsme odmítnutí, i když SPX rostlo. Opakovaně šel vidět velký odpor, odmítnutí a tvoření bearish divergence - slabý trh, který nemá sílu pokračovat nahoru.
- Průraz support stěny velkého Rising Wedge patternu
- MarketCap Altcoinů a celkového crypto trhu byl na pokraji velkého Rising Wedge patternu, který se začal vylévat.
- Průraz EMA 200 Bitcoinu a fixace pod ní
Další věci si řekneme a důkladně vysvětlíme ve videu + jak opět poznat, že se to chystá.

#BitcoinV minulém videu jsem mluvil o tom, že trhy jsou velmi hodně "našponované" a pokles nemusí být vůbec pěkný. Z výukového hlediska chci připomenout, že Bitcoin dokázal spadnout bez pomoci SPX.Dnes chci stihnout uploadnout YouTube analýzu, kde si řekneme co od Bitcoinu důležitého očekávat a zopakujeme si detailně vysvětlení, jak se pozná, že se chystá tento pád, o kterém jsme se několikrát bavili - je důležité a dobré znát tyto věci.Hlavní body rychlého pádu trhu- V červené rezistenci byly z denního grafu neustále bearish stažené knoty a byli jsme odmítnutí, i když SPX rostlo. Opakovaně šel vidět velký odpor, odmítnutí a tvoření bearish divergence - slabý trh, který nemá sílu pokračovat nahoru. - Průraz support stěny velkého Rising Wedge patternu- MarketCap Altcoinů a celkového crypto trhu byl na pokraji velkého Rising Wedge patternu, který se začal vylévat. - Průraz EMA 200 Bitcoinu a fixace pod ní Další věci si řekneme a důkladně vysvětlíme ve videu + jak opět poznat, že se to chystá.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help