40 days ago

#Bitcoin
Bitcoin se zastavil mezi červenou rezistenční zónou $21,5k a zeleným support levelem $20,8k - $20,5k.
Aktuálně je poměrně brzy na hodnocení situace do budoucna, ale vypadá to na sideways range. Je velká možnost, že se zde vytvoří určitá formace, která rozhodne o dalším pohybu.
Prozatím si hlídám, kterou zónu se budeme snažit prorazit.
Pokud prorazíme rezistenční zónu $21,5k a potrvrdíme si ji v support, tak se Bitcoin bude snažit o bullish pohyb k bývalému support levelu a support stěně velkého bullish channelu, který zatím nebyl potvrzen v rezistenci.
Pokud prorazíme support level $20,5k s potvrzením v rezistenci, tak budu očekávat pád do nižšího support levelu, který začíná na úrovni $19,6k.
Zatím čekám na potvrzovací fázi/vytvoření nové formace na 1h - 4h grafu.

#Bitcoin Bitcoin se zastavil mezi červenou rezistenční zónou $21,5k a zeleným support levelem $20,8k - $20,5k.Aktuálně je poměrně brzy na hodnocení situace do budoucna, ale vypadá to na sideways range. Je velká možnost, že se zde vytvoří určitá formace, která rozhodne o dalším pohybu. Prozatím si hlídám, kterou zónu se budeme snažit prorazit. Pokud prorazíme rezistenční zónu $21,5k a potrvrdíme si ji v support, tak se Bitcoin bude snažit o bullish pohyb k bývalému support levelu a support stěně velkého bullish channelu, který zatím nebyl potvrzen v rezistenci.Pokud prorazíme support level $20,5k s potvrzením v rezistenci, tak budu očekávat pád do nižšího support levelu, který začíná na úrovni $19,6k.Zatím čekám na potvrzovací fázi/vytvoření nové formace na 1h - 4h grafu.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help