37 days ago

#Dominance
V posledním YouTube videu jsem se snažil vysvětlit 8-10 bodů, proč přesně nastala tato rychlá korekce a jak ji poznat do budoucna.
Myslím, že jsem zapomněl podstatný a důležitý bod - Bitcoin dominance, která na 4h grafu měla bullish breakout z trojúhelníku - jelikož Bitcoin mírně padal, ale dominance se razantně zvyšovala a graf plnil body, které jsme si řekli ve videu, tak nastal rychlý pád altcoinů.
Nyní se ocitáme pod velkým support levelem a tvoříme Falling Wedge pattern.
Jestliže máme vidět další pokles Altcoinů, tak potřebujeme vidět bullish breakout nahoru z Falling Wedge formace a obnovení tohoto support levelu.
Důležité je vědět, že se ocitáme pod support úrovní a je možné, že ji potvrdíme v rezistenci. Tím pádem by se očekával pokles do nižší oblasti, kde máme nataženou tečkovanou trend-line, která značí velkou support oblast týdenního grafu. Pokud by nastal tento scénář s poklesem, tak altcoiny při poklesu dominance dostanou prostor pro určitý růst.

#Dominance V posledním YouTube videu jsem se snažil vysvětlit 8-10 bodů, proč přesně nastala tato rychlá korekce a jak ji poznat do budoucna. Myslím, že jsem zapomněl podstatný a důležitý bod - Bitcoin dominance, která na 4h grafu měla bullish breakout z trojúhelníku - jelikož Bitcoin mírně padal, ale dominance se razantně zvyšovala a graf plnil body, které jsme si řekli ve videu, tak nastal rychlý pád altcoinů. Nyní se ocitáme pod velkým support levelem a tvoříme Falling Wedge pattern.Jestliže máme vidět další pokles Altcoinů, tak potřebujeme vidět bullish breakout nahoru z Falling Wedge formace a obnovení tohoto support levelu.Důležité je vědět, že se ocitáme pod support úrovní a je možné, že ji potvrdíme v rezistenci. Tím pádem by se očekával pokles do nižší oblasti, kde máme nataženou tečkovanou trend-line, která značí velkou support oblast týdenního grafu. Pokud by nastal tento scénář s poklesem, tak altcoiny při poklesu dominance dostanou prostor pro určitý růst.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help