34 days ago

#C98
Příklad coinu + vysvětlení aktuální situace na trhu.
Příklad coinu:
Pokud CHZ prorazí support úroveň sideways channelu + opěrnou support stěnu s potvrzením v rezistenci, tak budu očekávat pokles trhu dolů
C98 pod tímto supportem již nemá z historického grafu žádnou úroveň podpory/rezistence, jelikož se zde na téměř žádné burze neodehrála žádné akce mimo spuštění coinu.
Aktuální situace na trhu:
Většina altcoinů je po větším pádu a pár jich zaznamenává bullish divergenci, ačkoliv je zde místo pro pokles.
Ideální scénář by byla pumpa trhu, ať se hodnoty srovnají a teprve poté průraz.
První bullish divergence (tečkovaná trend-line na RSI) zafungovala a přišel první odraz.
Pokud by nastal průraz support úrovní, tak by bylo potřeba zneplatnit druhou potenciální bullish divergenci a udělat nižší dno na RSI.
V tomto případu a fázi trhu se doporučuje utáhnout stopka, případně ji dát do profitu.

#C98 Příklad coinu + vysvětlení aktuální situace na trhu.Příklad coinu:Pokud CHZ prorazí support úroveň sideways channelu + opěrnou support stěnu s potvrzením v rezistenci, tak budu očekávat pokles trhu dolůC98 pod tímto supportem již nemá z historického grafu žádnou úroveň podpory/rezistence, jelikož se zde na téměř žádné burze neodehrála žádné akce mimo spuštění coinu.Aktuální situace na trhu:Většina altcoinů je po větším pádu a pár jich zaznamenává bullish divergenci, ačkoliv je zde místo pro pokles.Ideální scénář by byla pumpa trhu, ať se hodnoty srovnají a teprve poté průraz.První bullish divergence (tečkovaná trend-line na RSI) zafungovala a přišel první odraz. Pokud by nastal průraz support úrovní, tak by bylo potřeba zneplatnit druhou potenciální bullish divergenci a udělat nižší dno na RSI. V tomto případu a fázi trhu se doporučuje utáhnout stopka, případně ji dát do profitu.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help