33 days ago

#INJ
V návaznosti na předešlý příspěvek, kde jsem ukázal původy Fibonacci úrovní:
Stále je možnost uvolnění určité bullish volatility a proto si chystám i scénář na pumpu.
INJ tvoří Flag Pattern.
Zásadní bude:
- Breakout z patternu
- Průraz Fibonacci zóny 0.618
Pokud prorazíme rezistenční stěnu formace s červenou rezistenční zónou a potvrdíme si ji v support, tak budu očekávat bullish pohyb k Fibonacci zóně 0.618, kde máme rezistenční úroveň.
Aby bylo pokračování možné, tak ji musíme taktéž prorazit a potvrdit v support.
Zatím čekám, jestli vůbec dokážeme formaci prorazit a potvrdit v support. Čekání je důležité, protože do té doby může klidně přijít další pokles a pokračování ve formaci.
Opět je důležitá utáhnutá stopka/stopka v profitu.

#INJV návaznosti na předešlý příspěvek, kde jsem ukázal původy Fibonacci úrovní:Stále je možnost uvolnění určité bullish volatility a proto si chystám i scénář na pumpu.INJ tvoří Flag Pattern.Zásadní bude:- Breakout z patternu- Průraz Fibonacci zóny 0.618Pokud prorazíme rezistenční stěnu formace s červenou rezistenční zónou a potvrdíme si ji v support, tak budu očekávat bullish pohyb k Fibonacci zóně 0.618, kde máme rezistenční úroveň.Aby bylo pokračování možné, tak ji musíme taktéž prorazit a potvrdit v support. Zatím čekám, jestli vůbec dokážeme formaci prorazit a potvrdit v support. Čekání je důležité, protože do té doby může klidně přijít další pokles a pokračování ve formaci. Opět je důležitá utáhnutá stopka/stopka v profitu.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help