31 days ago

#PEOPLE
Ačkoliv nám PEOPLE opět přináší 2 scénáře na bullish i bearish pohyb, tak bych raději viděl průraz rezistenční stěny a potvrzením v support, protože se nám pěkně zvedá RSI na denním grafu a na BTC + MarketCap grafech se nacházíme v support oblasti.
Zmiňoval jsem druhý scénář (bearish) ohledně průrazu support levelu a potvrzení ho v rezistenci - zde bych měl ovšem strach ohledně vstupu do short pozice, protože se vytvoří bullish divergence a je to větší nebezpečí - musí se dát stopka na vstupní cenu a vybrat rychlý profit, pokud se rozhodne o vstupu do pozice.

#PEOPLEAčkoliv nám PEOPLE opět přináší 2 scénáře na bullish i bearish pohyb, tak bych raději viděl průraz rezistenční stěny a potvrzením v support, protože se nám pěkně zvedá RSI na denním grafu a na BTC + MarketCap grafech se nacházíme v support oblasti. Zmiňoval jsem druhý scénář (bearish) ohledně průrazu support levelu a potvrzení ho v rezistenci - zde bych měl ovšem strach ohledně vstupu do short pozice, protože se vytvoří bullish divergence a je to větší nebezpečí - musí se dát stopka na vstupní cenu a vybrat rychlý profit, pokud se rozhodne o vstupu do pozice.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help