21 days ago

#BNB
BNB nám generuje krásné profity ze short pozice z naší analýzy & signálu.
Nyní je otázkou, jestli budu short držet dál nebo zapnu long.
Pokud podržíme support level s dlouhodobou support stěnou a potvrdíme ji v rezistenci, tak budu očekávat další pokles a trade nechám otevřený.
Pokud ovšem prorazíme rezistenční stěnu Falling Wedge formace a potvrdíme ji v support, tak budu očekávat bullish breakout. Důležité by bylo dostat se přes úroveň $293 a zafixovat se nad ní - poté bych ukončil short pozici v krásném profitu a šel do long pozice.
BNB má na 12h grafu navíc EMA 200 v úrovni $293.
Na 4h grafu je to úroveň $289.

#BNBBNB nám generuje krásné profity ze short pozice z naší analýzy & signálu.Nyní je otázkou, jestli budu short držet dál nebo zapnu long.Pokud podržíme support level s dlouhodobou support stěnou a potvrdíme ji v rezistenci, tak budu očekávat další pokles a trade nechám otevřený.Pokud ovšem prorazíme rezistenční stěnu Falling Wedge formace a potvrdíme ji v support, tak budu očekávat bullish breakout. Důležité by bylo dostat se přes úroveň $293 a zafixovat se nad ní - poté bych ukončil short pozici v krásném profitu a šel do long pozice.BNB má na 12h grafu navíc EMA 200 v úrovni $293. Na 4h grafu je to úroveň $289.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help