20 days ago

#Bitcoin
V aktuálním trhu se bude opět jednat o zvýšenou volatilitu, protože se nacházíme na konci support stěny sideways channelu (žluté trend-lines).
Hlavní bearish scénář by nastal tehdy, pokud by se prorazila support stěna sideways channelu a potvrdila v rezistenci.
To stejné s hlavním zeleným support levelem.
Při průrazu a potvrzení v rezistenci by se očekával větší pád.
Jestliže se máme bavit o short pozicích, tak pokud by šel BTC dolů a dominance nahoru, tak altcoiny budou vyklesávat.
Do té doby, dokud jsme nad zmiňovanými support levely, tak je dobré z konkrétně short pozic vybírat opět minimálně části profitů rychleji, než čekat na pokles 20%.
Zvyšující dominance může zařídit pokles altcoinů, ale reakce na BTC support levely může poté zařídit pumpu.
Dokud se tedy neprorazí dané support levely, tak se jedná spíše o menší pohyby trhu.

#Bitcoin V aktuálním trhu se bude opět jednat o zvýšenou volatilitu, protože se nacházíme na konci support stěny sideways channelu (žluté trend-lines). Hlavní bearish scénář by nastal tehdy, pokud by se prorazila support stěna sideways channelu a potvrdila v rezistenci.To stejné s hlavním zeleným support levelem. Při průrazu a potvrzení v rezistenci by se očekával větší pád.Jestliže se máme bavit o short pozicích, tak pokud by šel BTC dolů a dominance nahoru, tak altcoiny budou vyklesávat. Do té doby, dokud jsme nad zmiňovanými support levely, tak je dobré z konkrétně short pozic vybírat opět minimálně části profitů rychleji, než čekat na pokles 20%. Zvyšující dominance může zařídit pokles altcoinů, ale reakce na BTC support levely může poté zařídit pumpu. Dokud se tedy neprorazí dané support levely, tak se jedná spíše o menší pohyby trhu.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help