21 days ago

#Bitcoin
Update mého pohledu na trh.
Na grafu můžeme vidět novou formaci Bearish Channelu (očekávám, že rezistenční stěna se může ještě mírně změnit) - velký Falling Wedge nedokázal potvrdit rezistenční stěnu v support, takže formace je nyní irelevantní.
Na grafu máme vyznačený nový range, který bude pro aktuální trh důležitý.
Vidíme, že pod aktuálním zeleným support levelem máme druhý zelený support level, kde byl 2x výkup při propadu. Pokud se dostaneme pod první zelený support level, tak s velkou pravděpodobností budeme dodržovat support stěnu formace až ke druhému zelenému support levelu.
Teprve zde by se rozhodlo, jestli nás support podrží nebo pošle na nižší úrovně.
Pro bullish scénář je důležité podržet zelené support levely a prorazit rezistenční stěnu nové formace s potvrzením v support.

#BitcoinUpdate mého pohledu na trh.Na grafu můžeme vidět novou formaci Bearish Channelu (očekávám, že rezistenční stěna se může ještě mírně změnit) - velký Falling Wedge nedokázal potvrdit rezistenční stěnu v support, takže formace je nyní irelevantní.  Na grafu máme vyznačený nový range, který bude pro aktuální trh důležitý. Vidíme, že pod aktuálním zeleným support levelem máme druhý zelený support level, kde byl 2x výkup při propadu. Pokud se dostaneme pod první zelený support level, tak s velkou pravděpodobností budeme dodržovat support stěnu formace až ke druhému zelenému support levelu. Teprve zde by se rozhodlo, jestli nás support podrží nebo pošle na nižší úrovně. Pro bullish scénář je důležité podržet zelené support levely a prorazit rezistenční stěnu nové formace s potvrzením v support.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help