8 days ago

#Bitcoin
Ačkoliv se bavíme o průrazu formací, tak klíčové jsou pro nás průrazy úrovní.
Určitě si pamatujete, co si neustále připomínáme - malé formace po pádu trhu nám tvoří jednu finálně velkou formaci. Podívejte se do bearish channelu na malé formace, které se nám tvořily a vytvářely určitou velkou formaci (bearish channel).
Tento bearish channel nám po průrazu může vytvořit další větší formaci.
Pokud by to byl bullish průraz, tak by se očekával pohyb do úrovně $20,5k, kde máme aktuálně "velkou" rezistenci po tomto pádu.
To je hořejšek této mini fáze.
Spodek máme aktuálně velký support level $19,3k.
Je to hořejšek a spodek této určité "mini fáze" trhu po pádu.
Důležité jsou tedy průrazy a potvrzení v support/rezistenci těchto úrovní, protože to je vždy jak již bylo řečeno úplný TOP a úplný SPODEK aktuální mini fáze trhu.
Průraz nám přinese většinou další pokračování.
Většinou se tvoří sideways channely, kdy jde cena do strany a odráží se ve stejné range zóně nahoru a dolů.

#BitcoinAčkoliv se bavíme o průrazu formací, tak klíčové jsou pro nás průrazy úrovní.Určitě si pamatujete, co si neustále připomínáme - malé formace po pádu trhu nám tvoří jednu finálně velkou formaci. Podívejte se do bearish channelu na malé formace, které se nám tvořily a vytvářely určitou velkou formaci (bearish channel).Tento bearish channel nám po průrazu může vytvořit další větší formaci. Pokud by to byl bullish průraz, tak by se očekával pohyb do úrovně $20,5k, kde máme aktuálně "velkou" rezistenci po tomto pádu. To je hořejšek této mini fáze. Spodek máme aktuálně velký support level $19,3k. Je to hořejšek a spodek této určité "mini fáze" trhu po pádu. Důležité jsou tedy průrazy a potvrzení v support/rezistenci těchto úrovní, protože to je vždy jak již bylo řečeno úplný TOP a úplný SPODEK aktuální mini fáze trhu. Průraz nám přinese většinou další pokračování. Většinou se tvoří sideways channely, kdy jde cena do strany a odráží se ve stejné range zóně nahoru a dolů.
By browsing this website, you agree to our Cookies policy.
Twitter Telegram Email Help